Pizzer - pizza na dreve v reštaurácii Breweria

IMPORTANS s. r. o. (Reštaurácia BREWERIA - OD Slimák)

Miesto práce
Hálkova 1, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
5eur/hodina - v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš nový pizzer (áno-si to ty! :) ) vie pripraviť vždy len to najlepšie cesto, zamiešať delikátnu pomodorínu a nastrúhať vždy čerstvú mozzarellu. Keď priloží polienko do pece, upečie ozajstný umelecký kúsok, ktorý spieva na tanieri.

Ponúkame pracovnú príležitosť pre skúseného pizzera, ktorý vie ako obracať pizze v peci na drevo. Ak si sa našiel v našom inzeráte tak sa nám neváhaj ozvať, radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka ktorý má v prvom rade svoju prácu rád, je komunikatívny, priateľský a pracovitý. Vie sa vysporiadať so stresom a je dochvíľny. Má cit pre detail a je vždy súčasť tímu.

Spoločnosť prevádzkujúca reštaurácie, catering a donášku jedál.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2933030  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5eur/hodina - v čistom