Regionálny konzultant

Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
1.2.2015, prípade dohodou
na základe zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Regionálna konzultantka/regionálny konzultant bude zamestnancom IA ZaSI, ktorého náplň práce zahŕňa výkon nasledujúcich odborných činností v rámci národného projektu Rodina a práca:
- komunikácia s relevantnými organizáciami na regionálnej úrovni a aktívne vyhľadávanie subjektov, ktoré sa zapoja do aktivity projektu,
- tvorba regionálneho sieťovania zamestnávateľov zapojených do projektu,
- zabezpečovanie informačnej a osvetovej kampane na zapojenie sa zamestnávateľov do projektu a poskytovanie podpory subjektom zapojeným do projektu,
- spolupráca so zamestnávateľmi/spolupracujúcimi organizáciami na riešení náročných prípadov,
- spolupráca na príprave obsahov pre web stránku,
- konzultácie a poradenstvo v rámci diskusného fóra na webovej stránke,
- výkon ďalších odborných činností v rámci projektu, ktoré vyplynú z jeho realizácie.

Uchádzači/uchádzačky zašlú do 28.1.2015 žiadosť v slovenskom jazyku (postačuje aj ako text emailu), ktorej prílohou je:
- motivačný list,
- podpísaný profesijný životopis vo forme Europass (iné formáty nie sú akceptované),
- kópia diplomu najvyššieho dosiahnutého vzdelania,
- potvrdenie o odbornej praxi s uvedením lehoty vykonávania danej činnosti (vo formáte od mesiac/rok do mesiac/rok).

Uvedenú dokumentáciu uchádzač/uchádzačka zašle emailom na mailovú adresu: [email protected] alebo doručí na korešpondenčnú adresu:
Implementačná agentúra pre OP ZaSI
Špitálska 6
814 55 Bratislava

s označením „Výberové konanie pre NP RaP 06“

Upozorňujeme uchádzačky/uchádzačov, že posudzované budú iba kompletne predložené žiadosti.
Vyhodnotenie prijatých žiadostí bude vykonané na základe predložených žiadostí (vrátane všetkých príloh) a v prípade potreby môže byť uchádzač pozvaný aj na ústny pohovor.
Písomné vyrozumenie (emailom) bude zasielané iba úspešným uchádzačkám/uchádzačom.

Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.

Vaše práva dotknutej osoby sa spravujú § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

V prípade, že chcete byť zaradený do evidencie uchádzačov o zamestnanie, v životopise uveďte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov a pripojte k nemu svoj vlastnoručný podpis:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam organizácii Implementačná agentúra pre OP ZaSI, Špitálska 6, 814 55 Bratislava, IČO: 30854687 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov (vrátane mojej fotografie fyzickej identity) v rozsahu životopisu (prípadne motivačného listu) pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania súhlasu.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- preukázateľná prax v súvisiacej oblasti min. 1 rok
- počítačové znalosti - pokročilý používateľ internetu a balíka MS Office
- samostatnosť, tímová práca, komunikatívnosť, asertivita, flexibilita, spoľahlivosť a zodpovednosť,
- skúsenosti s vedením ľudí, schopnosť orientovať sa v odbornej problematike zamestnanosti a rodovej rovnosti,
- dobrá znalosť lokality a miesta pôsobenia

Implementačná agentúra MPSVR SR sa zameriava na zníženie sociálneho vylúčenia znevýhodnených skupín obyvateľstva prostredníctvom financovania projektov na zvýšenie zamestnanosti a rozvoj lokálnej infraštruktúry v chudobných regiónoch.
V Implementačnej agentúre sme kolektív, kde môžete načerpať energiu a kreativitu od mladých a skúsenosti a nadhľad od starších.
Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas, ktorý Vám umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky. Päť dní dovolenky navyše, príspevok na DDS alebo MultiSport karta sú len niektoré z benefitov, ktoré ponúkame.
Našim záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom priameho nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity alebo odborné konferencie.
Ak Vám v komerčnom sektore chýba „pridaná hodnota“, ktorá robí zo zamestnania poslanie a máte chuť spraviť niečo pre svoju krajinu – u nás to nájdete !
A ak Vám zostane čas a chuť medzi prácou a rodinou, radi Vás „využijeme“ v našom tíme Spoločenskej zodpovednosti.
KZ 2023 https://www.crz.gov.sk/zmluva/7319316/

Aké atraktívne benefity Vám ponúkame?

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Stravný lístok vo výške 6,80 EUR/odpracovaný deň
- Pružný 7,5 hodinový pracovný čas
- Dovolenka navyše až v rozsahu 5 dní
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie min. 50,- € mesačne
- Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, na osobnú regeneráciu, multisport kartu
- Pracovné voľno, nad rámec dovolenky, na činnosti a aktivity spoločenskej zodpovednosti.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1987043  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov