Supervízor/supervízorka v Národnom projekte Komunitné centrá

Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Miesto práce
Špitálska 6, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.10.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvyšuje kvalitu profesionálnej práce pracovníkov komunitných centier (KC) prostredníctvom supervízie;
- poskytuje podporu a kontrolu do oblasti schopností, vedomostí a zručností v rovine etickej a hodnotovej,
- napomáha pracovníkom KC skĺbiť teoretické vedomosti s praktickými postupmi;
- napomáha pracovníkom KC pri verifikácií postupov práce s klientom, pri rozšírení možností alternatív práce s klientom,
- preventívne pôsobí pred syndrómom vyhorenia u pracovníkov KC,
- ďalšie činnosti súvisiace s výkonom práce supervízora.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
Uchádzači/uchádzačky pošlú do 06.10.2015 Žiadosť o prijatie do zamestnania (Žiadosť), ktorej prílohou sú:
1. motivačný list,
2. podpísaný profesijný životopis vo forme Europass (iné formáty nie sú akceptované),
3. kópia diplomu najvyššieho dosiahnutého vzdelania,
4. potvrdenie o absolvovaní vzdelávacieho kurzu v rozsahu 240 hodín vydaného u akreditovaného subjektu,
5. referencie/potvrdenia o požadovanej praxi s uvedením lehoty vykonávania danej činnosti (vo formáte od mesiac/rok do mesiac/rok).

Počet obsadzovaných pracovných miest: 1

Uvedenú dokumentáciu uchádzač/uchádzačka pošle e-mailom na adresu:
[email protected]

alebo doručí na nasledujúcu korešpondenčnú adresu:

Korešpondenčná adresa:
IA MPSVR SR
Špitálska 6
814 55 Bratislava
s označením „Výberové konanie pre NP KC_Supervízor/Supervízorka“

Vážime si Vašich znalostí a skúseností, posúdenie ktorých bude predmetom 1. kola výberového konania (realizovaného formou vyhodnocovania doručených životopisov). Ak bude Váš odborný profil zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou osobného pohovoru.

V prípade, že sa tak nestane v priebehu jedného mesiaca od zverejnenia pracovnej ponuky, ďakujeme za Vami prejavený záujem, ale dali sme v prvom kole prednosť iným kandidátom.

Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.

Vaše práva dotknutej osoby sa spravujú § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

V prípade, že chcete byť zaradený do evidencie uchádzačov o zamestnanie, v životopise uveďte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov a pripojte k nemu svoj vlastnoručný podpis:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam organizácii IA MPSVR SR, Špitálska 6, 814 55 Bratislava, IČO: 30854687 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov (vrátane mojej fotografie fyzickej identity) v rozsahu

životopisu (prípadne motivačného listu) pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania súhlasu.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

V odboroch spoločenských vied (050000): Psychologické vedy (050100); Pedagogické vedy (050300); Sociálne vedy (050400); Právne vedy (050500).

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Vzdelanie:

Ďalšie kvalifikačné predpoklady:
Znalosť práce s internetom.
Akreditácia v zmysle zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona o živnostenskom podnikaní.

Požadovaná prax:
Minimálne 4 roky preukázateľnej praxi v oblasti supervízie v sociálnej oblasti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• samostatnosť, tímová práca, schopnosť riešiť konflikty,
• komunikatívnosť, asertivita, flexibilita, spoľahlivosť a zodpovednosť,
• skúsenosti s vedením ľudí, facilitačné schopnosti, lektorské zručnosti,
• schopnosť orientovať sa v odbornej problematike komunitných centier a marginalizovaných rómskych komunít,
• dobrá znalosť lokalít sociálne vylúčených komunít,
• ochota cestovať v rámci Slovenskej republiky najmä na stredné a východné Slovensko.

Implementačná agentúra MPSVR SR sa zameriava na zníženie sociálneho vylúčenia znevýhodnených skupín obyvateľstva prostredníctvom financovania projektov na zvýšenie zamestnanosti a rozvoj lokálnej infraštruktúry v chudobných regiónoch.
V Implementačnej agentúre sme kolektív, kde môžete načerpať energiu a kreativitu od mladých a skúsenosti a nadhľad od starších.
Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas, ktorý Vám umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky. Päť dní dovolenky navyše, príspevok na DDS alebo MultiSport karta sú len niektoré z benefitov, ktoré ponúkame.
Našim záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom priameho nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity alebo odborné konferencie.
Ak Vám v komerčnom sektore chýba „pridaná hodnota“, ktorá robí zo zamestnania poslanie a máte chuť spraviť niečo pre svoju krajinu – u nás to nájdete !
A ak Vám zostane čas a chuť medzi prácou a rodinou, radi Vás „využijeme“ v našom tíme Spoločenskej zodpovednosti.
KZ 2023 https://www.crz.gov.sk/zmluva/7319316/

Aké atraktívne benefity Vám ponúkame?

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Stravný lístok vo výške 6,80 EUR/odpracovaný deň
- Pružný 7,5 hodinový pracovný čas
- Dovolenka navyše až v rozsahu 5 dní
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie min. 50,- € mesačne
- Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, na osobnú regeneráciu, multisport kartu
- Pracovné voľno, nad rámec dovolenky, na činnosti a aktivity spoločenskej zodpovednosti.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2263981  Dátum zverejnenia: 28.9.2015