Dispečer

Imperial Group Europa, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť, platnú legislatívu a termínové požiadavky klientov
- zhromažďovanie a analýza dopytu a ponúk prepráv od jednotlivých zákazníkov a prepravcov
- vytváranie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
- vyjednávanie cien s ohľadom na profit spoločnosti
- sledovanie priebehu prepráv, evidencia priebehu a počtu zrealizovaných prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií
- navrhovanie riešení na zlepšenie poskytovaných služieb a spokojnosti zákazníkov

Ponuka je pre spoločnosť Imperial Spedition s.r.o.

V prípade, že Vás ponuka práce oslovila a máte záujem sa zúčastniť výberového konania, pošlite prosím svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu, resp. na adresu spoločnosti.
Ďakujeme všetkých uchádzačom za prejavený záujem, spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy

Dynamicky sa rozvíjajúca dopravno-špeditérska spoločnosť so zázemím materskej spoločnosti s významným postavením ma trhu v Rusku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1764916  Dátum zverejnenia: 17.7.2014