Junior účtovník - Zaujímavá príležitosť pre absolventov. Získaj prax, ktorú využiješ vo svete účtovníctva

IMPERATOR, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7/A, 821 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ čísla, účtovanie Ti nie je cudzie a túžiš pracovať v spoločnosti, ktorá má šťavu? Tak nám pošli svoj životopis, pár vetami napíš prečo by si chcel u nás pracovať a uchádzaj sa tak o pozíciu junior účtovníka v našej spoločnosti. Vďaka zaujímavej náplni práce, si osvojíš nasledujúce kompetencie:

- Účtovanie došlých faktúr
- Účtovanie pokladne
- Spracovávanie kvartálnych vyúčtovaní zamestnancov a vyúčtovaní pracovných ciest
- Príprava podkladov pre Hlavného účtovníka a Finančného manažéra
- Správa pohľadávok - komunikácia so zákazníkmi
- Príprava reportov podľa pokynov priameho nadriadeného
- Spolupráca na mesačných a ročných uzávierkach

Z časových dôvodov budeme reagovať len na životopisy uchádzačov, ktorí vyhovujú profilu pozície a máme záujem pozvať ich na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Financie, Účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozitívne naladenie a proaktívny prístup k pracovným výzvam a úlohám
- Orientácia na detail, presná a rýchla práca s číslami
- Analytické schopnosti
- Maximálne zodpovedný a profesionálny prístup k pracovným úlohám
- Spoľahlivosť
- Zmysel pre poriadok a organizovanosť
- Adaptabilita na zmeny

Spoločnosť IMPERATOR s.r.o. získala svoju novú podobu v máji 2013 fúziou spoločností Imperator a STOCK Slovakia s.r.o. (na Slovensku od roku 2002). IMPERATOR, s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny Stock Spirits Group.
Naša spoločnosť sa zaoberá dovozom a distribúciou alkoholických nápojov - úspešných a obľúbených značiek rodiny Fernet Stock, vodky Amundsen, pravých destilátov Kosher a mnohých ďalších produktov. Vznik IMPERATOR s.r.o. umožnil ešte výraznejšie rozvíjať tradičné slovenské značky liehovín.

Našimi hodnotami sú: osobná angažovanosť, výkonnosť, inovatívny prístup, tímovosť a oslava úspechu. Do svojho tímu hľadáme práve tých, ktorým sú naše hodnoty blízke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMPERATOR s.r.o.
Galvaniho 7/A
821 04 Bratislava
ID: 2714150   Dátum zverejnenia: 14.11.2016