Account Manager - Bratislava

Imper CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
03.11.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme nové, ale už zkušenější kolegy, kteří mají ambici přidat se do výborného týmu současných vývojářů a obchodníků.

Náplň práce:

- Prodej webových aplikací firmám – telefon, email, osobní setkání u klíčových partnerů
- Péče o svěřené portfolio firemních zákazníků a zvyšování jejich obchodních obratů
- Samostatné vedení obchodních případů
- Vyjednávání obchodních podmínek, smluvní agenda
- Celkové řízení objednávek
- Aktivní účast v prodejním procesu a obchodním týmu společnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Zodpovědná a zajímavá práce
Neformální firemní kultura
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Systém odměňování na bázi fixní složky + provize z prodeje
Notebook a mobil

Informácie o výberovom konaní

Pošlete prosím životopis a průvodní dopis.

Více informací o nás zde: imper.cz, leady.cz, merk.cz

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:

praxi na podobné pozici minimálně 1 rok
schopnost vést samostatně telefonické jednání s potencionálními klienty
výborné komunikační a prezentační schopnosti
reprezentativní a profesionální vystupování
flexibilitu a samostatnost
chuť pracovat
příjemné a profesionální vystupování

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme Startup, ale jsme dlouhodobě profitabilní, růstový, stabilní. Investici nehledáme, ale naopak jsme jich celou řadu odmítli.

Vytváříme unikátní webové aplikace, založené na datech, které prodáváme B2B firmám za měsíční poplatek v ČR i zahraničí.

Mezi naše zákazníky patří většina bankovních domů, HP, Canon, IKEA, AVG, H1, Ahold, Ringier a tisíce dalších firem http://leady.cz/reference.html.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1899974  Dátum zverejnenia: 15.10.2014