Műanyagipari szakmérnök

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk - multinacionális gyártó vállalat - számára a bővülő gyártáshoz, új termékvonalak sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MŰANYAGIPARI SZAKMÉRNÖK

Feladatok

  • Műanyagipari folyamatok tervezése, technológia kidolgozása, gyártási elrendezések kialakítása
  • A folyamatok felügyelete, gyártási dokumentumok kidolgozása, felülvizsgálata
  • A gyártósor mérnöki támogatása, gyártási problémák megoldása, gyártási folyamatok jobbítása
  • A reklamációk kiküszöbölése
  • Kapcsolattartás a szerszámgyártókkal, szerszámok beállításának és gépek üzembe helyezésének támogatása
  • Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása

Elvárások

  • Felsőfokú műanyagipari végzettség - ideálisan gépész- vagy vegyészmérnöki diploma, polimer technológia szakirány
  • Német vagy angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Minimum 3 év – preferáltan műanyagipari termeléstámogatás, termelésvezetés-, területen szerzett jártasság
  • Utazási hajlandóság – a szakmai betanulás külföldön történik
  • SAP és MSOffice felhasználói szintű ismerete
  • Műanyagipari szerszámok és gépek alapos ismerete
  • Mérnöki rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent

  • Projekt-, és lean-menedzsment tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely
  • Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal
  • Versenyképes jövedelem, az utazási költség térítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰANYAGIPARI SZAKMÉRNÖK, Győr-Moson-Sopron megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1921943  Dátum zverejnenia: 7.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.