Junior delphi fejlesztő/programozó – SAP rendszer

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Hatvan környéke, Hatvan (Járás)

Olyan fiatal, ambiciózus szakembereket  keresünk , akinek van DELPHI programozási ismerete és  tapasztalata  és szeretne az SAP rendszer területén is fejlődni.

Megbízónk piacvezető  globális nagyvállalat magyarországi gyára.  A vállalat piacvezető pozíciójának erősítéséhez és a termelés bővítéséhez keresünk  számára szakembert az alábbi pozícióba:

JUNIOR DELPHI FEJLESZTŐ/PROGRAMOZÓ – SAP rendszer

Feladatok

  • Szoftverfejlesztés, folyamatok optimalizálása (Delphi, objektumorientált programok)
  • Az SAP PP, MM és SD moduljainak támogatása, folyamat és rendszer szinten egyaránt
  • Új folyamatok bevezetésének a koordinálása
  • Jogosultságok kezelése, kapcsolattartás a felhasználókkal
  • Rendszerkarbantartás, felügyelet,
  • Felhasználók általános támogatása

Elvárások

  • Egyetemi, főiskolai szakirányú végzettség (gazdasági informatikus, mérnök informatikus, rendszerinformatikus, programozó matematikus, közgazdász stb.)
  • Programozási ismeretek - Delphi legalább alapfokú ismerete
  • Termelő cégnél szerzett pár éves munkatapasztalat akár ERP felhasználói oldalon
  • Érdeklődés a vállalatirányítási rendszerek működtetése iránt
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt

  • Érdekes,intenzív szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • Egyedülállóan támogatott szakmai fejlődési és karrierlehetőség,
  • Külföldi tanulmányutak
  • Komplex javadalmazási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások

A munkavégzés helye

Hatvan környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR DELPHI FEJLESZTŐ/PROGRAMOZÓ – SAP rendszer, Hatvan környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1916155  Dátum zverejnenia: 2.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.