Senior hr generalista

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Hatvan-Jászberény térsége, Pest megye

Megbízónk világszerte ismert globális konszern magyarországi vállalata, amely gyárában a legmodernebb technológiákat alkalmazza, több ezer főt foglalkoztat és vezető márkájú tartós fogyasztási cikkeket gyárt. Számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

SENIOR HR GENERALISTA

Feladatok

  • Toborzás és kiválasztás
  • Employer branding (Állásbörzéken részvétel, kiadványokban való megjelenés menedzselése)
  • Integrációs folyamat menedzselése, adminisztrációja és fejlesztése
  • Képzési, fejlesztési igények begyűjtése, egyeztetés a vezetőkkel; végrehajtásuk nyomon követése
  • Kompetencia mátrix karbantartása, HM rendszer naprakész információkkal való frissítése
  • Teljesítmény értékelési folyamat menedzselése
  • A HR folyamatok és eljárások fejlesztése
  • Hatékony létszámgazdálkodás támogatása
  • Pályázatok elkészítésében, különböző HR fejlesztések megvalósításában való aktív részvétel
  • HR kontrolling rendszer fejlesztése, riportok kialakítása, riportolás folyamatosságának biztosítása
  • Részvétel a költségvetés és létszámtervezés elkészítésében

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Több éves szakmailag releváns tapasztalat (termelő cégnél szerzett tapasztalat előnynek számít)
  • Angol nyelvismeret – társalgási középfokú szint
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kezdeményezőkészség, minőségorientáltság, hitelesség
  • Személyes hatékonyság, ügyfél-orientáció
  • Felelősségteljes, érett személyiség
  • Jó szervező és kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag (teljesítmény prémium,cafeteria)
  • Magas színvonalú, komoly szakmai munka multinacionális környezetben
  • Fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzés lehetőségei

A munkavégzés helye

Hatvan-Jászberény térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR HR GENERALISTA, Hatvan-Jászberény térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1910430  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.