Fejlesztési csoportvezető

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Budapest

Multinacionális - az autóelektronikában innovatív megoldásokra törekvő - nagyvállalat dinamikusan bővülő fejlesztő csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • A konstruktőri csapat vezetése, a munkavégzés koordinálása nemzetközi fejlesztésekben
  • Elektronikus vezérlőegységek és azok alkatrészeinek tervezése, együttműködve járműgyártó nemzetközi vállalatokkal - műanyag fröccsöntött, lemezből készült alkatrészek, valamint elektromos csatlakozók
  • Szakmai egyeztetések, tárgyalások beszállítókkal, társ-csoportokkal
  • Beosztott munkatársak támogatása, fejlesztése, a tervezési folyamatok, előírások betartatása

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 4 éves (autóipari) gyakorlat fröccsöntött alkatrészek és/vagy mélyhúzott lemezalkatrészek területén
  • 3D tervezőprogramok aktív használata (Pro/E / Creo előnyt jelent)
  • Remek együttműködő-, jó kapcsolattartó- és kommunikációs készség
  • Német és angol nyelv kommunikációs szintű ismerete és használata

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú és nyelvi képzések)

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ, Budapest

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1902161  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.