Karbantartó mérnök

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém megye

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • Karbantartási tervek készítése, folyamatos aktualizálása
  • Üzemviteli munkák irányítása
  • Alkatrészrendelések előkészítése
  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Kijelölt projektfeladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Karbantartó mérnöki munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megelőző karbantartási technikák ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1896059  Dátum zverejnenia: 11.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.