Fröccsöntő mérnök-technológus

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Veszprém térsége, Győr (Járás), Veszprém (Járás)

Megbízónk multinacionális autóipari vállalat, Tier1 beszállító. Számára a bővülő gyártáshoz, új termékek sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FRÖCCSÖNTŐ MÉRNÖK-TECHNOLÓGUS

Feladatok

  • Fröccsöntési folyamatok tervezése, technológia kidolgozása, gyártási elrendezések kialakítása
  • A fröccsöntési folyamatok felügyelete, gyártási dokumentumok kidolgozása, felülvizsgálata
  • A gyártósor mérnöki támogatása, gyártási problémák megoldása, gyártási folyamatok jobbítása
  • a reklamációk kiküszöbölése és az állásidők csökkentése érdekében
  • Kapcsolattartás a szerszámgyártókkal, fröccsöntő szerszámok beállításának és fröccsöntő gépek üzembe helyezésének támogatása
  • Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, ideálisan gépész- vagy vegyészmérnöki diploma, polimer technológia szakirány
  • Angol nyelvtudás
  • Fröccsöntési területen (technológus, folyamatmérnök, gyártástámogató mérnök) szerzett legalább
  • 3 éves gyakorlat
  • Jártasság ABS, PA, PA6 alapanyagok fröccsöntésében
  • Fröccsöntő szerszámok és gépek alapos ismerete (Engel preferált)
  • Mérnöki rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely
  • Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatások, az utazási költség teljes térítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FRÖCCSÖNTŐ MÉRNÖK-TECHNOLÓGUS, Győr-Veszprém térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1886739  Dátum zverejnenia: 2.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.