Hardverfejlesztő mérnök

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém megye

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok

  • Közreműködés rendszerek és komponensek konstrukciójában
  • Kormánykapcsolók elektronikai fejlesztése, dokumentálása, tesztelése
  • Tesztberendezések építése, programozása LabView nyelven
  • Meglevő berendezések adaptálása új termékekhez
  • A mérési adatok feldolgozása különböző környezetben

Elvárások

  • Minimum 2 éves hardverfejlesztési szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnöki diploma
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Önállóság
  • Problémamegoldás
  • PC: szövegszerkesztés (rutinfeladatok elvégzése)
  • PC: táblázatkezelés (rutinfeladatok elvégzése)
  • Elektronikai, méréstechnikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek

Előnyt jelent

  • PCB gyártás és tervezés ill. PC/UC programozási ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1874400  Dátum zverejnenia: 20.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.