Termelési területvezető / supervisor (elektronikai összeszerelés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hatvan, Gyöngyös, Jászberény környéke, Gyöngyös (Járás), Hatvan (Járás), Jászberény (Járás)

Megbízónk elektronikai termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó, termékcsoportjában globálisan piacvezető multinacionális nagyvállalat. A dinamikus piaci növekedést magas színvonalú innovatív megoldások és a termékek megbízható minősége alapozzák meg. A gyártás további bővítéséhez tapasztalt és elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ / SUPERVISOR (elektronikai összeszerelés)

Feladatok

  • A gyártósorok irányítása,
  • A gyártósori csapatok vezetése, sorvezetők támogatása, sori operátorok, minőségellenőrök, gépbeállítók, tevékenységeik összehangolása a munka minőségének folyamatos ellenőrzése
  • Az adott munkahelyre előírt gyártási program teljesítése, a termelési feladatok ellátásának és technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása
  • Munka-, tűz- és balesetvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • Az adott egységben dolgozók tevékenységének felügyelete, munkabeosztásuk elkészítése
  • A gyártás előfeltételeinek ellenőrzése
  • Az elvégzett munkafeladat és a termelési adatok rögzítése, beszámolás a termelési vezetőnek
  • A terv és a legyártott darabszám óránként összevetése, ellenőrzése
  • A napi megbeszéléseken való részvétel, jelentés aktuális problémákról
  • Egyéb, a termelés folyamatosságát biztosító vezetői feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, ideálisan elektronikai szakirány (érettségi, szakközépiskola, technikus, főiskola)
  • Több év, termelésben, tömeggyártásban eltöltött vezetési tapasztalat!
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, gyors problémamegoldó készség
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Jó szervező és irányító készség
  • MS Office kiváló ismerete és alkalmazása

Előnyt jelent

  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményprémium, jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű, kulturált munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Hatvan, Gyöngyös, Jászberény környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét az [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ / SUPERVISOR (elektronikai összeszerelés), Hatvan, Gyöngyös, Jászberény környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1851534  Dátum zverejnenia: 30.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.