Dynamics AX rendszermérnök

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye, Magyarország

Megbízónk anyavállalata stratégiai termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója.

 Magyarországon működik az egyik legjelentősebb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, az informatikai szolgáltatások fejlesztéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

DYNAMICS AX RENDSZERMÉRNÖK

Feladatok

  • Dynamics AX operációs rendszer környezet-applikációs üzemeltetése és adminisztrációja
  • Dynamics AX rendszer monitorozása
  • Adatbázisok mentése, helyreállítása
  • Új AX komponensek installálása, modifikálása
  • A Dynamics AX rendszer teljesítményének biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Dynamics 2009 és 2012 ismerete, többéves használata
  • Minimum 3 éves rendszermérnöki és/vagy rendszergazdai jártasság
  • Windows server és MSSQL adatbázisok kezelésében szerzett gyakorlat
  • Stabil társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nyitott személyiség, pozitív attitűd

Előnyt jelent

  • Terminal server ismeret
  • Virtualizált környezet ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi környezet, magas színvonalú pénzügyi rendszer standardok
  • Vonzó alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria, karácsonyi juttatás
  • 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: DYNAMICS AX RENDSZERMÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1846853  Dátum zverejnenia: 26.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.