Java fejlesztők – Brno (angol munkanyelv)

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Brno (Csehország), Cseh Köztársaság

Megbízónk informatikai fejlesztéssel foglalkozó nemzetközi vállalat, amelynek fejlesztési irodái Németországban, Csehországban és a Fülöp-szigeteken találhatók. A vállalkozás portfóliójában megtalálhatók a CRM és a vállalati üzleti információ rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások, megoldások fejlesztése. A vállalat dinamikusan fejlődik, csapatába keresünk Junior és tapasztalt szakembereket:

JAVA FEJLESZTŐK – BRNO (angol munkanyelv)

Feladatok

  • Részvétel Java J2SE-re épülő alkalmazások tervezésében és fejlesztésében
  • Rendszerterv készítése, rendszertervezés
  • Java szoftverfejlesztési feladatok elvégzése
  • Rendszerprogramozás JAVA/J2SE technológiával
  • Az elkészített programok fejlesztői tesztelése
  • A tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, illetve kijavítása
  • Az elvégzett munkák fejlesztési, illetve műszaki dokumentációjának elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú, informatikai vagy műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Java fejlesztői tapasztalat, junior és tapasztalt fejlesztők pályázatát is várjuk!

Előnyt jelent

  • A Szoftverfejlesztő team összességében az alábbi specifikus szakmai tudással és jártassággal kell, hogy rendelkezzék, amely a team-et alkotó fejlesztők kompetenciáiból tevődik össze, tehát nem elvárás az összes alant felsorolt kompetencia megléte.
  • Tools: Eclipse, Maven, Git, Jenkins, JRebel, JUnit, Cucumber (BDD), Docker, Tomcat
  • Databases: MySQL, SQLite, h2, PostgreSQL
  • FrameworksBackend: Standard Java (no EE), Spring, OSGi ,Jax-B, ApacheShiro, PaaS (OpenStack), RabbitMQ
  • Frameworks Frontend: extJS/HTML5/CSS3
  • Interfaces: REST/JSON (REST/XML forexternalCommunication)

Amit megbízónk nyújt

  • Szakami fejlődés élenjáró vállalatnál, nemzetközi csapatban
  • Nemzetközi szintű kereset, béren kívüli juttatások
  • Angol nyelvtanulás biztosítása, cégen belül, munkaidőben
  • Kultúrált környezet, távmunka (homeoffice) igénybevételének lehetősége
  • Költözés, albérlet támogatása

A munkavégzés helye

Brno (Csehország)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JAVA FEJLESZTŐK – BRNO (angol munkanyelv), Brno (Csehország)

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1843563  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.