Csomagoló - anyagmozgató

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Budapest dél-pesti kerület, Budapest

Megbízónk nagy múlttal rendelkező, multinacionális járműipari vállalat. A közelmúltban felépült korszerű gyártóüzemébe új munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

CSOMAGOLÓ - ANYAGMOZGATÓ

Feladatok

  • Kiszállításra beütemezett termékek ellenőrzése, darabszám meghatározása
  • Megfelelő csomagoló eszköz kiválasztása, a termékek lecsomagolása a csomagolási utasításnak megfelelően
  • Anyagmozgatás a raktári és csomagolási területen
  • A lecsomagolt termékek dokumentálása/könyvelése az SAP rendszerben

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség vagy érettségi és megfelelő szaktanfolyam
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Előnyt jelent

  • Gépgyártó vagy járműipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelvismeret (angol vagy német)
  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Nagyon modern, tiszta munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A munkavégzés helye

Budapest dél-pesti kerület

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSOMAGOLÓ - ANYAGMOZGATÓ, Budapest dél-pesti kerület

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Karácsony Zsuzsanna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-220-8636
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1843561  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.