Key account manager (regionális - tárgyalóképes angol nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Budapest és Külföld, Budapest

Megbízónk – multinacionális vállalat - számára keressük kollégájukat az alábbi munkakörbe:

KEY ACCOUNT MANAGER (regionális - tárgyalóképes angol nyelvtudással)

Feladatok

  • A vállalat hiteles képviselete külföldi autóipari beszállító vállalatok felé
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, árajánlatok és üzleti tervek készítése és végrehajtása
  • (ügyféltalálkozók szervezése és lebonyolítása, megrendelések összegyűjtése, ellenőrzése, nyomon követése, CRM rendszer karbantartása, szerződések nyomon követése és megújítása)
  • A vállalat szolgáltatásainak képviselete, prezentálása, új ügyfelek felkutatása és bevonása
  • Konkurencia tevékenységének nyomon követése, a piaci igények szerinti új termékekre történő javaslattétel, proaktív szakmai és üzleti kapcsolattartás, együttműködés a HQ-val / globális Key Account Management-tel

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú mérnök/mérnök-közgazdász végzettség
  • Legalább 7-10 éves autóipari értékesítésben vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (üzletfejlesztés, minőségügyi rendszerek ismerete előny)
  • Nyílt, határozott és kommunikatív személyiség, különösen jó kapcsolatteremtő képesség, remek tárgyalástechnikai készség
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, nemzetközi utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Hosszú távú karrierlehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges gépjármű, mobiltelefon, laptop

A munkavégzés helye

Budapest és Külföld

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KEY ACCOUNT MANAGER (regionális - tárgyalóképes angol nyelvtudással), Budapest és Külföld

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-70-615-3517
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1836532  Dátum zverejnenia: 16.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.