Termelésfejlesztési programvezető

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk vezetési, projekt- és program menedzsment tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSFEJLESZTÉSI PROGRAMVEZETŐ

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó fejlesztési programok irányítása beruházások, ütemezés, termék költségek és minőség célok vonatkozásában a vevői és saját vállalati igények kielégítése céljából
  • A programok megvalósítására létrehozott team-ek vezetése
  • A program management dokumentációs eljárások alkalmazása a kitűzött célok hatékony teljesítése érdekében
  • Részvétel fejlesztési koncepciók értékelésében a programok jobb megalapozása céljából
  • Koordináció az eladási és fejlesztési területek között az adott fejlesztési célkitűzések keretében az idő ütemezés és a szükséges pénzügyi ráfordítások meghatározása céljából
  • Az ajánlati árjavaslatok és a költség kalkulációk elemzése, validálása
  • Az eladási menedzser támogatása az ajánlatok kidolgozásában a teljesíthető szállítási határidők meghatározása és szakaszolt ütemezése vonatkozásában
  • Felelősségi körébe tartozó információval támogatja a projekt értékelő egyeztetéseket és a hosszú távú tervezést

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Értékelési módszertanok alapos ismerete
  • Vezetési tapasztalat, lehetőleg autóipari gyártási környezetben
  • Kiemelkedő szervezési készség
  • Kitűnő kommunikációs képességek
  • Nagyfokú diplomáciai érzék
  • Magas szintű motivációs és csapatépítési képesség
  • Erős stressztűrő készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Termelésirányítási tapasztalat
  • Vezetői számviteli ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSFEJLESZTÉSI PROGRAMVEZETŐ, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1721464  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.