Vevői minőségfejlesztő mérnök (francia és angol nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Észak-Dunántúl, Magyarország

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

VEVŐI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖK (francia és angol nyelvtudással)

Feladatok

  • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen, az APQP fázisban
  • Vevői és gyártói minőségkövetelmények összehangolása
  • A projektcsapat és a gyári minőségbiztosítás közötti kapcsolat tartása
  • A vevői követelményekkel kapcsolatos tudás átadása
  • Minőségbiztosítási kérdésekben koordináció a projektcsapat és az üzem között
  • Projektekben való felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért
  • Az új termékgyártási folyamat támogatása, vevői PPAP koordinálása
  • A vevői csoportok minőségügyi módszerekkel történő támogatása

Elvárások

  • Legalább 2 éves autóipari tapasztalat
  • Gépészmérnöki / járműgépész / műszaki menedzser végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kommunikáció-képes francia nyelvtudás
  • Gyakorlati szintű, alapos autóipari minőségügyi ismeretek (APQP / VDA4, PPAP/VDA2, FMEA, TS 16949)
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő fizetés
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖK (francia és angol nyelvtudással), Észak-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-70-615-3517
Web: www.impc.hu

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Angol nyelv - Középszint (B2) és Francia nyelv - Középszint (B2)

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1718673  Dátum zverejnenia: 21.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.