Pályakezdő mérnökök – autóipar (minőségbiztosítási mérnök/projektmérnök/folyamatmérnök)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Fejér Megye/Pest megye/ Komárom-Esztergom megye/Nógrád megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Fejér megye

Megbízóink vezető nemzetközi autóipari beszállító vállalatok. Számukra, a folyamatban lévő jelentős autóipari fejlesztésekkel összefüggésben szakembereket keresünk:

PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK – AUTÓIPAR (MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK/PROJEKTMÉRNÖK/FOLYAMATMÉRNÖK)

Feladatok

  • Intenzív betanulási tréninget követően minőségbiztosítási mérnöki/projektmérnöki/folyamatmérnöki feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki diplomát nyújtó szakképesítés, ideálisan gépészmérnök vagy villamosmérnök
  • Angol vagy német nyelvtudás, mindkét nyelv ismerete nagy előnyt jelent
  • Érdeklődés az autóipari minőségbiztosítási/projekt/termelési folyamatok iránt
  • Intenzív szakmai fejlődés igénye feladatspecifikus ismeretek és szakmai tapasztalat gyors megszerzésével
  • Analitikus gondolkodás, jó probléma-, feltáró-, elemző-, és megoldó készség
  • Határozott fellépés, önállóság, dinamikus személyiség, csapatmunkára való készség

Előnyt jelent

  • Multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat (pl. mérnök gyakornokként)
  • Autóipari tapasztalat
  • A német és az angol nyelv mellett egyéb idegen nyelv, pl. francia nyelv ismerete (különösen minőségbiztosítási és projektmérnöki munkakörök esetén)

Amit megbízónk nyújt

  • Vonzó induló fizetés
  • További juttatások és bejárási támogatás (vállalatonként eltérő)
  • Kiváló tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség az autóiparban
  • Korszerű munkakörnyezet, új projektek, közvetlen vevőkapcsolatok

Fejér Megye/Pest megye/ Komárom-Esztergom megye/Nógrád megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK – AUTÓIPAR (MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK/PROJEKTMÉRNÖK/FOLYAMATMÉRNÖK), Fejér Megye/Pest megye/ Komárom-Esztergom megye/Nógrád megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1718517  Dátum zverejnenia: 20.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.