Beszerző

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Nógrád megye

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Nógrád megyében található üzemük számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

BESZERZŐ

Feladatok

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Alapanyag rendelés és ütemezés az SAP vállalatirányítási rendszeren keresztül
  • Optimális készletek kontrollja
  • A beszállítók értékelése
  • Egyéb, a területhez kapcsolódó riportok, jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZŐ, Nógrád megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1717523  Dátum zverejnenia: 18.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.