Karbantartó mérnök

IMPC Personnel Hungária Kft.

Vác-Balassagyarmat térsége, Balassagyarmat (Járás), Vác (Járás)

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve tevékenykedik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • Karbantartási tevékenységek szervezése, karbantartási programok kialakítása és implementációja.
  • Az emberi és anyagi erőforrások hatékony szervezése a karbantartás terén. (~20 fős karbantartói csapat).
  • Segítséget nyújt bonyolult gyártási problémák elemzésében és megoldásában.
  • Támogatja a minőségbiztosítási rendszer kialakítását és működtetését

Elvárások

  • Mérnöki / műszaki felsőfokú végzettség, ezen belül gépész-vagy villamosmérnöki végzettség előny
  • Vezetői képesség és tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • CNC megmunkáló gépek ismerete
  • Komplex mechanikus és elektromos rendszerek ismerete
  • Precíziós termékek forgácsolásának és összeszerelésének ismerete
  • Energikus csapatjátékos attitűd
  • Személyközi kapcsolatokban hatékonyság

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Korrekt alapfizetés, teljesítmény bónusz, bejárás költségszintű támogatása, cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet, fejlődés elősegítése és támogatása

A munkavégzés helye

Vác-Balassagyarmat térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Vác-Balassagyarmat térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1711748  Dátum zverejnenia: 9.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.