Elektronikai összeszerelő műszerész

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Gödöllő, Gödöllő (Járás)

Gödöllőn működő, elektronikai tervezés-gyártással foglalkozó, innovatív autóipari vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELEKTRONIKAI ÖSSZESZERELŐ MŰSZERÉSZ

Feladatok

  • Műhelyrajz alapján "Bill of Material" összeállítása
  • Összeszerelési , tartozék lista összeállítása
  • Eszköz működőképesé tétele, tesztelése
  • Terv alapján visszaellenőrizni berendezés, eszköz megfelelőségét
  • Helyszíni eszköz-installáció megrendelőknél

Elvárások

  • Elektronikai végzettség
  • Elektronikai és mechanikai szerelési tapasztalat
  • Gépjárművezetői engedély
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Saját gépjármű

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Utazási támogatás
  • Lendületes, fiatalos csapat

A munkavégzés helye

Gödöllő

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a [email protected] e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTRONIKAI ÖSSZESZERELŐ MŰSZERÉSZ, Gödöllő

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-70-615-3517
Web: www.impc.hu

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 1710609  Dátum zverejnenia: 8.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.