Řidič VZV (105Kč/hod.)

IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.

Místo práce
Brněnská 1027, 665 01 Rosice, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
03.04.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zabezpečení manipulace s materiálem pro výrobu
- vykládka materiálu z kamionu
- příjem materiálu na sklad

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na dobu neurčitou
- motivující mzdové ohodnocení
- zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti
- příspěvek na stravování

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám pošlete Váš strukturovaný životopis.

Máte-li zájem o více informací, prosím, neváhejte nás kontaktovat!

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí na dobu jednoho roku. Souhlas můžete zrušit dříve odvoláním v písemné formě. Poté budou Vaše životopisy a další osobní materiály skartovány.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.6.2017 (ostáva ešte 62 dní)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku
- Samostatnost
- Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s. je strojírenskou firmou s historií sahající do roku 1995. Těžiště naší činnosti leží v opracování kovů, výrobě náročných svařenců a ocelových konstrukcí. Zabýváme se jak prototypy, tak i sériovou výrobou, od jednoduchých výrobků až po produkty s vysokými nároky na přesnost obrábění, následnou povrchovou úpravou a komplexní montáží. Dodáváme komponenty pro stavební a zemědělské stroje, úklidová vozidla, obráběcí stroje a strojní zařízení. Rozsáhlé zkušenosti v uvedených oblastech jsou podpořeny špičkovým konstrukčním týmem. Spolupracujeme s celou řadou tuzemských i zahraničních renomovaných partnerů a nadnárodních koncernů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Impact Industry Brno, a.s.
Brněnská 1027
665 01 Rosice u Brna
ID: 2804346   Dátum zverejnenia: 23.3.2017