Junior účtovníčka / Pokladníčka + asistentka v servise Škoda, Hyundai a VW

IMPA Šamorín, s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 750 EUR/mesiacOdmeny podľa dosiahnutých výsledkov. Výška ponúkanej mzdy môže byť dohodnutá aj individuálne a bude sa odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v pokladni, Inkasovanie úhrad od zákazníkov spoločnosti, účtovanie platieb, administratívne práce súvisiace s predajom a servisom vozidiel, evidovanie a účtovanie dokladov, vybavovanie poštových záležitostí, kontaktovanie a starostlivosť o zákazníkov,

stravné lístky v hodnote 6,-€, práca v mladom a dynamickom kolektíve

Životopisy zasielajte aj s fotkou. Následne budeme vybraných uchádzačov kontaktovať za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Milá, a spoľahlivá osoba odolná voči stresu a so schopnosťou zodpovedne, samostatne pracovať na riešení úloh a pracovných povinností.

Spoločnosť sa zaoberá predajom vozidiel značky Škoda a Hyundai, servisom vozidiel Škoda, Hyundai a VW.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2360129  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac