Učtovník / -čka

IMPA Bratislava, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacZverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vedenie účtovníctva
Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch, kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre účtovníctvo
zabezpečovanie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva
inventarizácia záväzkov, pohľadávok a majetku
vedenie skladového majetkového účtovníctva
štatistické výkazy, podklady pre potreby auditu a daňového poradenstva
daňové priznanie a výkazy DPH
vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenie spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce
účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a iné)

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
- používanie najnovších technológii
- príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
- priateľské prostredie, mladý kolektív
- tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám prosím svoj štrukturovaný životopis na dole uvedenú adresu. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpísané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické znalosti, podvojné účtovníctvo,

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie princípov podvojného účtovníctva
Samostatnosť, analytické myslenie, zmysel pre detail, zodpovedný prístup k práci, pozitívny prístup

Perspektívna spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom vozidiel značky Škoda a servisom vozidiel VW

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 307319  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac