Automechanik

IMPA Bratislava, a.s.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1500 EUR/mesiac, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Práca v autorizovanom servise vozidiel Škoda, VW, AUDI
* Práca na pracovné zmeny
* Používanie meracích prístrojov mechanického charakteru
* Diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
* Montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva
* Vykonávanie pravidelných prehliadok záručných a pozáručných generálnych opráv motorových vozidiel

* Práca v stabilnej firme
* Odborné školenia výhodou

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, do subjektu uveďte názov pozície. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.
Budeme odpovedať len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

nutná
3

* Skúsenosti na danej pozícii nutné, min. 3roky
* Pracovitosť, zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom vozidiel značky Škoda, VW, Audi, Hyundai

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMPA Bratislava a.s.
Panónska cesta 23
851 04 Bratislava
ID: 1414338   Dátum zverejnenia: 13.10.2016