Konštruktér , Vývojový inžinier

Systemair Production a. s.

Kalinkovo 371, 900 43 Kalinkovo, okres Senec, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh koncepcie a vývoj nových výrobkov v oblasti vzduchotechniky /vetranie a klimatizácia/
  • tvorba 3D-modelov výrobkov a ich častí v systéme Pro-Engineer / Creo,
  • spracovanie výkresovej dokumentácie, kusovníkov a podkladov pre výrobu, kooperácie a kontrolu,
  • spolupráca s výrobou pri montáži funkčných vzorov a prototypov,
  • spolupráca pri skúškach prototypov vo firemnom laboratóriu,
  • návrhy na zmeny a zlepšenie technických , technologických a ekonomických parametrov výrobkov,
  • inovácia výrobkov,
  • vykonávanie zmenových konaní výkresov.

  • zázemie silnej zahraničnej spoločnosti,
  • práca s modernými technológiami,
  • firemné vzdelávanie, výučba AJ počas pracovnej doby, školenia, podpora kariérneho rastu,
  • práca v perspektívnom a dynamickom kolektíve,
  • zohľadnenie aktívneho prístupu k práci v mzdovom ohodnotení,
  • 13. plat,
  • možnosť dohodnúť individuálne ďaľšie benefity,
  • zaujímavé čerpanie SF.

Výberové konanie bude prebiehať vo forme osobného pohovoru s vybranými uchádzačmi, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Odporúčame pripraviť si informácie o výrobkoch, na vývoji ktorých sa uchádzač počas svojej praxe aktívne podieľal. Záujemcovia môžu svoj štruktúrovaný životopis zasielať na e-mailovú adresu: [email protected].
V zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dáva kandidát zaslaním svojich osobných údajov súhlas so spracovaním týchto údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v konštruovaní strojných zariadení

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technické cítenie a schopnosť samostatného a tvorivého konštrukčného riešenia výrobkov,
  • skúsenosti v oblasti konštruovania strojárskych výrobkov vítané,
  • skúsenosti z konštruovania plechových výrobkov výhodou ako aj praktické skúsenosti v oblasti vzduchotechniky výhodou,
  • teoretický prehľad v oblasti problematiky vzduchotechniky výhodou,
  • samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, zmysel pre inováciu, kreativita,
  • skúsenosti s prácou v tíme,
  • znalosť anglického jazyka - komunikačné základy,
  • Pro/ENGINEER/CREO alebo iný 3D program výhodou
  • znalosť Windchill/PLM/ - výhodou
  • MS Office - pokročilý
  • zodpovedný prístup pri plnení zverenej úlohy (čas, kvalita, náklady)

Systemair je popredný svetový dodávateľ vysokokvalitných produktov a systémov pre vetranie, vykurovanie a chladenie. Už takmer 50 rokov poskytujeme zákazníkom inovatívne, udržateľné a energeticky účinné produkty a HVAC riešenia.

Od nášho prvého vynálezu v malej dielni vo Švédsku až po naše súčasné prevádzky v 52 krajinách, 90 partnerských spoločností a viac ako 6500 zamestnancov. Bez ohľadu na to, ako ďaleko do budúcnosti pokročíme, náš inovatívny duch a základné hodnoty zostávajú rovnaké.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Všetko s jedným spoločným cieľom: pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch pre optimálne vnútorné prostredie a pohodlie, ale nie na úkor životného prostredia.

Výrobný závod Systemair Production a.s., v Kalinkove, vyvíja a vyrába vzduchotechnické výrobky, ktoré sú exportované do viac ako 50 krajín sveta. Okrem vývoja a výroby využíva spoločnosť aj vlastné a ojedinelé vzduchotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Fričová
Tel.: +421917736116
E-mail: poslať životopis
ID: 3060475  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou