Zvárač

IMOS-Systemair, a. s.

Miesto práce
okr. Senec, Kalinkovo, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore – bude zohľadnená kvalifikácia, skúsenosti, ako aj pracovné nasadenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváracie práce hliník, oceľ – hlavne TIG – hlavná pracovná náplň,
– jednoduché montážne práce – vedľajšia náplň,
– práca v 1-smennej prevádzke

- Motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom,
- 13. plat,
- zaujímavé čerpanie SF/darčekové poukážky, celozávodné rodinné výlety, akcie/
- stravovanie v jedálni spoločnosti za minimálny doplatok,
- celozávodná zimná dovolenka
- školenia v rámci pracovnej pozície,
- moderné prostredie a výrobné linky,
- práca v nadnárodnej a rozrastajúcej sa spoločnosti, na trhu pôsobí už od r. 1990
- výplata vždy pravidelne a načas do 10. v mesiaci,
- stabilita
- možnosť stravovania priamo v závode za minimálny doplatok

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude prebiehať individuálnym pohovorom.
Záujemcovia môžu svoj životopis zasielať na e-mailovú adresu : viera.katrencikova@systemair.sk, tel. kontakt: 02/40203159

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícke, stavebné

platný zváračský preukaz na CO2, prípadne je možnosť obnovenia preukazu na náklady zamestnávateľa

Švédska spoločnosť IMOS- Systemair, a. s. je členom Systemair Group, medzinárodnej skupiny firiem, ktorá je jedným z lídrov v oblasti vývoja a výroby vzduchotechnických jednotiek a komponentov, dodávaných do viac ako 50 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMOS-Systemair, a.s.
Kalinkovo 371
900 43 Kalinkovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Katrenčíková
Tel.: 02 40203159
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806252   Dátum zverejnenia: 10.11.2016