Operátori CNC strojov

IMOS-Systemair, a. s.

Miesto práce
Kalinkovo 371, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Nastavovanie a obsluha obrábacích strojov /obrábanie materiálu .

- Motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom,
- 13. plat,
- zaujímavé čerpanie SF/darčekové poukážky, celozávodné rodinné výlety, možnosť absolvovať rekreačný šport v prenajatom priestore/
- stravovanie v jedálni spoločnosti za minimálny doplatok,
- celozávodná zimná dovolenka
- školenia v rámci pracovnej pozície,
- moderné prostredie a výrobné linky,
- práca v nadnárodnej a rozrastajúcej sa spoločnosti, na trhu pôsobí už od r. 1990
- výplata vždy pravidelne a načas do 10. v mesiaci,
- stabilita

Obsadzujeme viacero pracovných miest CNC operátorov. Nástup do práce / dohoda, pohovory sa budú konať priebežne. Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Životopisy zasielať e- mailom na adresu : viera.katrencikova@systemair.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

prax na obdobnej pozícií, manuálna zručnosť, technické zmýšľanie, vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci, precíznosť, ochota pracovať na zmeny /aj nočné/

Švédska spoločnosť IMOS- Systemair, a. s. je členom Systemair Group, medzinárodnej skupiny firiem, ktorá je jedným z lídrov v oblasti vývoja a výroby vzduchotechnických jednotiek a komponentov, dodávaných do viac ako 50 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMOS-Systemair, a.s.
Kalinkovo 371
900 43 Kalinkovo
ID: 1957576   Dátum zverejnenia: 13.10.2016