Skladník junior

IMMERGAS EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná ulica 4789, Poprad-Matejovce, okres Poprad
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora činností vedúceho skladu
- činnosti súvisiace so skladovaním materiálu: príjem, kontrola a uskladnenie materiálu
- činnosti súvisiace so skladovaním hotových výrobkov: výdaj, príprava expedícií hotových výrobkov
- manipulácia s materiálom
- spracovanie súvisiacej dokumentácie
- realizácia inventúr
- komunikácia s dodávateľmi - nutná znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
- udržiavanie poriadku v sklade, riadenie skladu odpadu a kontajnerov

stravné lístky, cestovný bonus, koncoročný bonus
možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou. Zároveň prosíme o uvedenie súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov.
V prípade, že žiadosť nebude obsahovať vyššie uvedené požadované údaje, uchádzač nebude zaradený do výberového konania.

V prípade veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- Podmienkou je znalosť anglického alebo talianskeho jazyka na komunikačnej úrovni
- platný preukaz na VZV a prax na vysokozdvižnom vozíku
- počítačové zručnosti
- manuálna zručnosť
- zmysel pre zodpovednosť
- prax v sklade výhodou

IMMERGAS Europe je strojárska spoločnosť na výrobu plynových kotlov. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Sídlo fabriky je umiestnené Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Predajná prevádzka sa nachádza v Trenčíne. Výrobky spoločnosti IMMERGAS Europe sa charakterizujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou, tak ako aj služby ktoré poskytuje na profesionálnej úrovni pre svojich zákazníkov. Produkcia závodu je určená okrem slovenského trhu na export do ostatných krajín sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2707917  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou