Skladník junior

IMMERGAS EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná ulica 4789, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
750 EUR, zvýšenie po 1 roku na 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora činností vedúceho skladu
- činnosti súvisiace so skladovaním materiálu: príjem, kontrola a uskladnenie materiálu
- činnosti súvisiace so skladovaním hotových výrobkov: výdaj, príprava expedícií hotových výrobkov
- manipulácia s materiálom
- spracovanie súvisiacej dokumentácie
- realizácia inventúr
- komunikácia s dodávateľmi - nutná znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
- udržiavanie poriadku v sklade, riadenie skladu odpadu a kontajnerov

stravné lístky, cestovný bonus, koncoročný bonus
možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou. Pokiaľ žiadosť nebude obsahovať požadované údaje - životopis a fotografiu, uchádzač nebude zaradený do výberového konania. Zároveň prosíme o uvedenie súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov.

V prípade veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

- Podmienkou je znalosť anglického alebo talianskeho jazyka na komunikačnej úrovni
- platný preukaz na VZV a prax na vysokozdvižnom vozíku
- počítačové zručnosti
- manuálna zručnosť
- zmysel pre zodpovednosť
- prax v sklade výhodou

IMMERGAS Europe je strojárska spoločnosť na výrobu plynových kotlov. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Sídlo fabriky je umiestnené Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Produkcia závodu je určená okrem slovenského trhu na export do ostatných krajín sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná ul. 4789
05951 Poprad-Matejovce
ID: 2707917   Dátum zverejnenia: 13.10.2016