Kaderník/čka, Pedikér/ka

Immense

Miesto práce
Centrum mesta - Komenského 14, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
september 2014
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- profesionálna starostlivosť o súčasných zákazníkov spoločnosti
- profesionálna starostlivosť o nových zákazníkov a ich aktívne vyhľadávanie

- Ponúkame zaujímavú prácu v profesionálne novo zariadenom salóne krásy.
- Priateľské prostredie.
- Výhodné platové podmienky.

Ak sa chcete stať súčasťou profesionálneho tímu odborníkov starostlivosti o krásu a zdravie, neváhajte a ozvite sa na mám na vyššie uvedené telefónne číslo. Obsadzujeme posledné miesta!
V prípade nášho záujmu, Vás budeme čo najskôr kontaktovať.

Ak ste šikovný vyštudovaný absolvent alebo kurzista, či muž máte niekoľkoročnú prax, ozvite sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderník/pedikér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Anglický jazyk - výhodou

Osobnostné predpoklady:
- hľadáme zamestnanca s pozitívnym prístupom k práci a zákazníkom,
- požadujeme profesionalitu,
- tímovú spoluprácu,
- pozitívny prístup k novým trendom,
- schopnosť učiť sa a vzdelávať,
- otvorenosť, úprimnosť a lojalitu.

- Immense - je špičkový salón krásy nachádzajúci sa v centre mesta Košice. Svojim profesionálnym prístupom a pozitívnym vzťahom k zákazníkovi si už získal pevné postavenie na trhu služieb, ktoré sa potvrdilo aj mnohými oceneniami na súťaziach krásy. Do portfólia jeho služieb patria kozmetické a kadernícke služby, poskytovanie zdravotných masáži a pedikúra.
ID: 292552  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore