Vodič/kuriér pre pobočku Košice

IMI TRADE s.r.o.

Miesto práce
pobočka Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou, podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič má za úlohu komunikovať s pobočkou, naložiť a odviezť tovar klientom spoločnosti, vyložiť u klienta tovar na požadované miesto, evidovať potvrdené dodacie listy. Komunikuje so zamestnancami spoločnosti aj s klientmi a operatívne prispôsobuje plán rozvozu aktuálnym požiadavkám. Jazdí na vlastnom vozidle.

Prosíme Vás, aby ste sa v prípade záujmu o uvedenú pozíciu uchádzali
zaslaním Vašich podkladov - CV, emailom na adresu: [email protected]
Vo Vašom motivačnom liste uveďte aj termín Vášho možného nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Aktívna vodičská prax minimálne 2 roky, výborná znalosť mesta, predchádzajúca prax ako vodič výhodou, komunikatívnosť, zodpovednosť.

Medzinárodná spoločnosť s takmer tridsaťročnou tradíciou, úspešne pôsobiaca v oblasti dovozu, výroby a distribúcie reklamných a darčekových predmetov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 610899  Dátum zverejnenia: 12.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou, podľa výkonu