Obchodno-technický zástupca

IMEX Pumpy s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiaczákladná mzda môže byť upravená v závislosti od skúseností uchádzača; základná mzda + % v závislosti od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude technická podpora, návrhy technického riešenia, príprava podkladov pre cenové ponuky, starostlivosť o existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie obchodných príležitostí, služobné cesty vo zverenom regióne, návštevy zákazníkov z oblasti priemyslu a výroby, administratívne úkony spojené s prácou obchodno-technického pracovníka.

pohyblivá pracovná doba
práca v stabilnej spoločnosti
rôzne teambuildingové akcie počas roka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu s dobrými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami. Mal by mať reprezentatívne vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, byť lojálny s technickým alebo strojárskym vzdelaním.

Naša spoločnosť sa špecializuje na obchod a služby v oblasti čerpacej , tlakovej a vákuovej techniky. Na Slovensku sme výhradným zástupcom viacerých zahraničných spoločností. Zameriavame sa na priemyselné aplikácie a dodávku technologických častí alebo celkov. Ďalej zabezpečujeme záručný a pozáručný servis ponúkaného sortimentu a tiež údržby a opravy existujúcich zariadení alebo inštaláciu nových.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4802480  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac