Food & Beverage manager - prevádzkar

IMET, a.s.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 1000 EUR / brutto + výkonové prémie + vernostný systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa podieľať na rozvíjaní výnimočného nedávno otvoreného projektu Zámockého hotela**** Galicia Nueva v unikátnom prostredí Zámku v Haliči?
Staňte sa úspešným členom nášho tímu, ktorý svojou aktívnou prácou dosiahne, že náš zámok bude patriť medzi najznámejšie hotely (nielen) na Slovensku.
V nasledujúcich týždňoch by sme veľmi radi spoznali nového člena nášho tímu, šikovného manažéra, ktorý by svojimi skúsenosťami obohatil nie len náš tím ale v neposlednom rade by naplnil očakávania našich hostí.

Čo od Vás požadujeme?
V prvom rade starostlivosť o hostí, zabezpečovanie a udržiavanie ich spokojnosti so službami Food & Beverage úseku.
Organizovanie a koordinovanie činností v rámci Food & Beverage úseku a všetkých jeho prevádzok – zámocká dvorana Arcadia, reštaurácia Rosalia, Piper klub, vináreň Nicolaus a bar Kupola.
Participovanie na aktualizácii firemných predpisov a technologických postupov personálneho, prevádzkového, inventarizačného a HACCP charakteru.
Zodpovednosť za dodržiavanie gastronomických zásad, hygienických predpisov, technologických výrobných postupov ako aj finančnej optimalizácii výnosov a nákladov na Food & Beverage úseku.
Vedenie tímu spolupracovníkov a ich motivovanie aj prostredníctvom zabezpečovania školení, uplatnenia našich odmeňovacích systémov hodnotenia a vytvárania ďalších benefitov.

• dynamická práca v príjemnom prostredí unikátneho projektu Zámockého hotela**** Galicia Nueva v aktívnom kolektíve,
• možnosť zamestnaneckého prechodného ubytovania v rámci obce Halič,
• zamestnanecká strava priamo v priestoroch zámku,
• systém ďalšieho vzdelávania a zvyšovania Vašich schopností a zručností,
• nefinančné benefity formou zliav na využívanie služieb hotela.

Písomné žiadosti a životopisy s kontaktnými údajmi a fotografiou, nám prosím zasielajte do 31.07.2019
na e-mailovú adresu: [email protected]
Budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov.
Vopred všetkým záujemcom ďakujeme za ich prejavený záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu
v našom kolektíve.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Po desiatich rokoch rekonštrukčných prác sa v roku 2016 otvorili brány národnej kultúrnej pamiatky – renesančno-barokového zámku v Haliči.
Zásluhu na oživení tohto historického klenotu Novohradu má práve naša spoločnosť IMET, a. s., ktorá sa už viac ako 25 rokov zaoberá výrobnou a obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.
Zámocký hotel**** Galicia Nueva, v preklade Nová Halič, svoje služby poskytuje od júna 2016, kedy mali prví hostia možnosť navštíviť vynovenú pamiatku a využiť gastronomické služby zámockej reštaurácie Rosalia, Dvorany Arcadia a vinárne Nicolaus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• minimálne 2 ročné skúsenosti na danej pozícii,
• schopnosť viesť, riadiť a motivovať tím,
• veľmi dobré prezentačné, organizačné a komunikačné schopnosti,
• tímový hráč, flexibilita a precíznosť,
• silná proklientská orientácia.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3135073  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 1000 EUR / brutto + výkonové prémie + vernostný systém