Recepčná/ý

IMET, a.s.

Zámocký hotel Galicia Nueva****, Zámocká 7, 985 11 Halič, Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčná(ý) je priamo podriadená vedúcej recepcie hotela.
Recepčná(ý) má vo svojej pôsobnosti:
- vstupnú halu hotela a priľahlé priestory,
- recepciu a zázemie recepcie,
- obsluhu hotelového systému Hores,
- predaj tovaru a služieb na recepcii,

Recepčná(ý) zabezpečuje:
- privítanie hostí,
- informovanie o službách poskytovaných hotelom,
- ubytovanie hostí,
- obsluhu rezervačného a informačného systému Hores,
- vypisovanie evidenčných listov ubytovaných,
- vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov,
- prácu s registračnou pokladňou,
- vystavovanie faktúr v pôsobnosti recepcie,
- predaj tovaru a doplnkových služieb poskytovaných recepciou,
- poskytovanie informácií o hotelových službách,
Recepčná(ý) zodpovedá za:
- príjemné vystupovanie,
- za presné a včasné zadávanie údajov do systému Hores,
- za čistotu a poriadok vo vstupných priestoroch a priestoroch recepcie,
- za ochranu osobných údajov ubytovaných hostí,
- za predaj tovaru a doplnkových služieb na recepcii,
Recepčná(ý) aktívne komunikuje jedným svetovým cudzím jazykom slovom, aj písmom.
Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je vítaná.
Recepčná(ý) pracuje na smeny s sobotu aj v nedeľu.

- plat dohodou podľa skúseností a odborných znalostí,
- stravovanie v hotelovej reštaurácii.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 14.12.2016.
Budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov, prax v hotelierstve výhodou.
Písomné žiadosti a životopisy s kontaktnými údajmi, motivačným listom, prosíme zasielať na e-mailovú adresu: praca@imet.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Zámocký hotel Galicia Nueva****, Zámocká 7, 985 11 Halič

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v odbore a ovládanie ďalších cudzích jazykov sú vítané

Svoje obchodné aktivity rozvíja IMET od roku 1993. Prostredníctvom vlastných pobočiek, dcérskych spoločností a obchodných zastúpení pôsobí na tuzemskom aj medzinárodnom trhu krajín strednej Európy, ale aj Ukrajiny a Ruska.
Snahou a cieľom spoločnosti je zvyšovať svoju prestíž a vybudovať si stabilnú pozíciu na trhoch teritórií, kde už získala solídne obchodné kontakty a image u svojich klientov a postupne preniknúť aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMET, a.s.
M.Sch. Trnavského 2/B
841 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Šebeňová
Tel.: 02/ 60 20 29 61, 02/ 60 20 29 28
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2639514   Dátum zverejnenia: 30.11.2016