Pomocný skladník

IMET, a.s.

Zámocký hotel Galicia Nuvea**** Zámocká 7, 985 11 Halič, okres Lučenec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu,
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru,
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok,
- podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému,
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku,
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

- plat dohodou podľa skúseností a odborných znalostí,
- práca v príjemnom prostredí,
- stravovanie v hotelovej reštaurácii.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 28.10.2016.
Budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov, prax v hotelierstve výhodou.
Písomné žiadosti a životopisy s kontaktnými údajmi, motivačným alebo sprievodným listom, prosíme zasielať do 28.10.2016 na e-mailovú adresu: praca@imet.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s prácou v skladovom hospodárstve vítané.
- vodičské oprávnenie B,C.
- Bezúhonnosť.
- Samostatnosť a precíznosť.
- Práca s PC.

Svoje obchodné aktivity rozvíja IMET od roku 1993. Prostredníctvom vlastných pobočiek, dcérskych spoločností a obchodných zastúpení pôsobí na tuzemskom aj medzinárodnom trhu krajín strednej Európy, ale aj Ukrajiny a Ruska.
Snahou a cieľom spoločnosti je zvyšovať svoju prestíž a vybudovať si stabilnú pozíciu na trhoch teritórií, kde už získala solídne obchodné kontakty a image u svojich klientov a postupne preniknúť aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMET, a.s.
M.Sch. Trnavského 2/B
841 01 Bratislava
ID: 2544680   Dátum zverejnenia: 14.10.2016