Riaditeľ zámockého hotela Galicia Nueva ****

IMET, a.s.

Zámocký hotel Galicia Nueva**** Zámocká 7, 985 11 Halič, okres Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností a odborných znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie činností súvisiacich s otvorením hotela a jeho uvedenie do prevádzky,
• riadenie hotela, zabezpečovanie rozsahu a kvality služieb,
• kontrola práce všetkých úsekov a stredísk,
• zodpovednosť za včasnú prípravu a plnenie obchodného plánu, investičného a finančného plánu hotela, vrátane rozpočtu nákladov, plánu zisku a splátok úverov,
• zodpovednosť za pripravenosť hotela na poskytovanie služieb,
• zodpovednosť za vybavenosť hotela pracovnými silami v potrebnom počte a s požadovanou kvalifikáciou,
• dohľad nad prevádzkou hotela, kontrola denných hlásení a mesačných výkazov hospodárenia,
• zastupovanie hotela navonok a hotelom reprezentovanú spoločnosť,
• dohľad nad spokojnosťou hostí, nad dodržiavaním kvality výrobkov a služieb,
• účasť na výbere a schvaľovanie prijímania nových pracovníkov, rozhodovanie o rozviazaní pracovného pomeru,
• prínos nových nápadov, spolupráca na vytváraní obchodných stratégií a ich uvedenie do praxe.

• plat dohodu podľa skúseností a odborných znalostí,
• notebook,
• mobilný telefón,
• stravovanie v hotelovej reštaurácii,
• ubytovanie podľa potreby dohodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 29.07.2016.
Budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov,
Písomné žiadosti a životopisy s kontaktnými údajmi, motivačným alebo sprievodným listom prosíme zasielať na e-mailovú adresu:
[email protected] alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Zámocký hotel Galicia Nueva ****, Zámocká 7, 985 11 Halič, okres Lučenec

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou vzdelanie v oblasti hotelierstva, cestovného ruchu, manažmentu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- riadiace zručnosti, schopnosť viesť kolektív,
- vyrovnaná a zrelá osobnosť,
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
- flexibilita,
- zodpovedný a kreatívny prístup,
- pro firemná orientácia a lojalita,
- "srdcom hotelier",
- profesionálny prístup k personálu a hosťom,
- schopnosť racionálne sa rozhodovať,
- odolnosť voči stresu,
- prax v zahraničí vítaná,
- skúsenosti s kolektívom nutné,
- požadovaná prax v hotelierstve, minimálne 3 roky v 4*hoteli,
- ďalšie jazyky výhodou.
- upravený zovňajšok a príjemné vystupovanie,
- dobré ekonomické, právne a daňové povedomie.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2521539  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností a odborných znalostí