Personalista/Mzdár

IMET, a.s.

Miesto práce
IV - Dúbravka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovávanie:
- spracovávanie miezd,
- štatistických výkazov,
- vedenie personalistiky,
spolupráca pri:
- vykonávaní ročnej účtovnej závierky a uzávierky,
- kontrola stravných lístkov,
- administratívne činnosti a agenda personálneho oddelenia,
- zabezpečenie výberových konaní a ďalšie asistentské práce podľa požiadaviek zamestnávateľa.

pracovné miesto v stabilnej spoločnosti, sociálne výhody, mladý dynamický kolektív, možnosť osobného rastu,

Žiadosť so životopisom a tel. číslom prosíme zasielať do 31.10.2016 na e-mail: praca@imet.sk
Do 1. kola pohovoru budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

IMET, a.s. svoje obchodné aktivity rozvíja od roku 1993. Prostredníctvom vlastných pobočiek, dcérskych spoločností a obchodných zastúpení pôsobí nielen na trhoch krajín strednej Európy, ale aj Ukrajiny a Ruska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3 až 5 rokov

Uprednostňujeme uchádzačov so znalosťami a praxou v mzdovom informačnom systéme Tatrasoft-garis.

Svoje obchodné aktivity rozvíja IMET od roku 1993. Prostredníctvom vlastných pobočiek, dcérskych spoločností a obchodných zastúpení pôsobí na tuzemskom aj medzinárodnom trhu krajín strednej Európy, ale aj Ukrajiny a Ruska.
Snahou a cieľom spoločnosti je zvyšovať svoju prestíž a vybudovať si stabilnú pozíciu na trhoch teritórií, kde už získala solídne obchodné kontakty a image u svojich klientov a postupne preniknúť aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMET, a.s.
M.Sch. Trnavského 2/B
841 01 Bratislava
ID: 213357   Dátum zverejnenia: 17.10.2016