Technológ výroby špeciálnych ložísk

IMET, a.s.

AKE Skalica s.r.o. Nádražná 33, 909 01 Skalica, okres Skalica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
- plánovanie, riadenie a organizáciu výrobných činností vo výrobe,
- denné plánovanie, prípravu a organizovanie výroby tak, aby boli splnené úlohy vyplývajúce z operatívnych plánov výroby tovaru,
- plynulý chod a kvalitne vykonanú prácu v požadovanom množstve a sortimente,
- za poriadok na zverenom pracovisku,
- efektívne využívanie materiálových a ľudských zdrojov,
- odstraňovanie disproporcií vo výrobe,
- rýchle splnenie prípadných sklzov vo výrobe,
- koordináciu presunu informácií od zamestnávateľa smerom k zamestnancovi a naopak,
- priebeh zácviku novoprijatých zamestnancov,
- vedenie agendy na výrobnom stredisku,
- dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny,
- dodržiavanie disciplíny bezpečnosti pri práci, požiarnu ochranu a ochranu majetku,
- kontrolu používania ochranných pracovných pomôcok,
- spoluprácu s vedením TPV pri výrobe prototypov a vzoriek výrobkov a skúškach nového náradia, nástrojov, prípravkov, meradiel a pod.,
- spoluprácu pri stavbe základnej technológie a tvorbe THN výkonových a materiálových,
- spoluprácu s referátom kvality v oblasti zabezpečenia kvality výroby,
- školenia OBP a PO, záznam v zápisníku OBP a jeho uloženia,
- realizáciu noriem ISO 9001:2008 vo všetkých činnostiach výroby,
- plní ďalšie pracovné pokyny svojho nadriadeného v súlade s pracovným zaradením.

Pracovné miesto ponúkame v jednosmennej prevádzke v našej dcérskej spoločnosti AKE Skalica s.r.o. Nádražná 33, 909 01 Skalica.

Ponúkané pracovné miesto v stabilnej spoločnosti, sociálne výhody.

Pracovné miesto ponúkame v jednozmennej prevádzke v našej dcérskej spoločnosti AKE Skalica, s .r . o., Nádražná 33, 909 01 Skalica.
Požadované vzdelanie: strojárske, SŠ s maturitou.
Termín zaslania žiadosti o prijatie a životopisu je do 11.06.2017.
Kontaktovaní budú len záujemcovia, ktorí budú tiež pozvaní na osobný pohovor. Presný deň aj hodinu výberového konania Vám upresníme mailom alebo telefonicky.
Zaslaním Vašej žiadosti o zamestnanie nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

AKE Skalica, s.r.o. je osvedčený výrobca ložísk strednej a vyššej triedy, ktorý v súlade s normou ISO vyrába štandardný sortiment valivých ložísk, ako aj vysoko-presné a veľko-rozmerové ložiská so náročných uložení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť pri riešení úloh, profesná technická zručnosť, prax a zlepšovateľské návrhy, znalosť cudzích jazykov sú vítané.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2052077  Dátum zverejnenia: 11.5.2017