Obchodný referent/ka

IMET, a.s.

Miesto práce
Bratislava IV., Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nákup a predaj komponentov a náhradných dielov pre hutnícku výrobu a metalurgický priemysel.

Školenia na zvýšenie kvalifikácie platené spoločnosťou, práca v dynamickom kolektíve, sociálne benefity, firemné športové akcie, stravovanie v budove spoločnosti.

Písomné žiadosti so životopisom a tel. číslom prosíme zasielať na e-mail: [email protected]
do 26.05.2017.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú tiež pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním Vašej žiadosti o zamestnanie nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

IMET- TEC, a.s. - spoločnosť pôsobiaca od r. 2008 v oblasti náhradných dielov a zariadení pre ťažký priemysel, ložísk a hutného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, hutnícke, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie technického zamerania, strojnícka SŠ alebo VŠ, obchodné zručnosti, skúsenosť obchodovania v strojárskej oblasti vítaná, ochota cestovať, samostatnosť, dynamickosť, dobrá komunikačná schopnosť aj v cudzom jazyku, flexibilita.
Iné cudzie jazyky vítané.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 169594  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou