Obchodný zástupca (manažér) pre oblasť predaja ložísk

IMET, a.s.

IMET-AKE, spol. s.r.o., M. Sch. Trnavského 2/B, 841 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza trhu a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na domácom aj zahraničnom trhu,
- vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie zmluvných podmienok,
- vedenie obchodných prípadov od prvotného kontaktu až po konečnú realizáciu,
- plánovanie projektov, koordinácia činností a zodpovednosť za ich realizáciu,
- aktívna komunikácia a starostlivosť o klientov vrátane vývoja cien,
- zodpovednosť za obchodné výsledky a platobnú disciplínu klientov,
- vypracovávanie týždenných a mesačných reportov.

- kvalitné vstupné zaškolenie,
- zázemie stabilnej a expandujúcej spoločnosti ako aj skvelého tímu,
ktorý vás podporí,
- veľká samostatnosť a kompetencie,
- osobná podpora priameho vedenia,
- vďaka veľmi dobrým výsledkom, možnosť neustáleho osobnostného aj odborného rastu, rovnako aj istá budúcnosť a veľmi dobré finančné ohodnotenie,

Výkon tejto pozície je veľmi náročný. Obchodný manažér na tejto pozícii je zodpovedný za získanie nového klienta a vedenie celého obchodného prípadu od návrhu riešenia a ž p o s a m o t n é uzatvorenie konečnej zmluvy a jej úspešnej realizácie. Je schopný navrhovať najvýhodnejšie riešenia, samostatne riešiť potrebné úlohy, komunikovať so všetkými zainteresovanými stranami.
Máte radi výzvy spojené s obchodnou činnosťou a novou oblasťou pôsobenia? Motivuje Vás sloboda organizovania svojho pracovného času, veľký priestor, kompetencie a neobávate sa cestovania po celom Slovensku, Česku, (ostatný export podľa potrieb)?
Chcete na sebe tvrdo pracovať a neodradia Vás prvé prekážky a odmietnutia?
Oporou Vám bude skvelý a skúsený tím. V prípade očakávaných obchodných výsledkov sa nemusíte obávať o svoju budúcnosť a veľmi dobrý zárobok.
Budeme však akceptovať len takých kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a preukázateľné výsledky.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Písomné žiadosti a životopisy s kontaktnými údajmi, motivačným alebo sprievodným listom, prosíme zasielať na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné požiadavky na kandidáta:
- znalosť cudzích jazykov je veľkou výhodou ( Anglický,Ruský jazyk),
- technické myslenie je nutnou podmienku,
- užívateľská znalosť práce s PC,
- obchodné skúsenosti sú veľkou výhodou,
- ekonomické vedomosti,
- chuť neustále sa vzdelávať.

Dodatočné požiadavky na kandidáta:
Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou, VŠ
Počítačové znalosti: užívateľská znalosť práce s PC (MS Office)
Vodičsky preukaz: B
Pozícia vhodná pre absolventa: áno, avšak s preukázateľnými veľmi dobrými výsledkami z predchádzajúcej činnosti popri štúdiu.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1360914  Dátum zverejnenia: 14.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom pohovore