Servisný technik

IMESO spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významná firma z odboru gastrotechnológie hľadá do svojho tímu pre región Bratislava a okolí dva techniky:

Servisného technika pre gastronomické zariadenia

Servisného technika na opravu kávovarov

Ponúkame:

  • dobré platové podmienky
  • servisné vozidlo, mobilný telefón, notebook

Požadujeme:

  • aktívny a flexibilný prístup k práci
  • záujem učiť sa nové veci
  • príjemné vystupovanie a zodpovednosť

Ponúkaný plat 1300 - 1500 EUR/ mesiac

Podmienkou je minimálne základná znalosť práce s počítačom, vodičský preukaz a osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávania činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupne odbornej spôsobilosti podľa § 21, vyhl. č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 3003730  Dátum zverejnenia: 7.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.