Predavačka John Garfield - Dolný Kubín, One Fashion Outlet Voderady, MAX Trnava, Avion Schopping Park Bratislava

IMBIZ s.r.o.

Dolný Kubín, One Fashion Outlet Voderady, OC MAX Trnava, AVION Bratislava, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predavačka v predajni s obuvou, galantériou, bižutériou a doplnkami
- starostlivosť o tovar v predajni, obsluha zákazníkov
- spracovanie pokladničných a týždenných pások
- pokladničná správa, zabezpečenie odovzdania finančnej hotovosti
- vykonávanie inventúr
- upratovanie predajne
- upratovanie obalového materiálu

- motivujúci hodnotiaci systém a garancia stabilnej spoločnosti
- perspektívne zameranie na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry
- dynamické pracovné prostredie
- mladý kolektív

V prípade záujmu zašlite aktuálny štrukturovaný životopis so žiadosťou na adresu, emailom, príp. faxom:
IMBIZ s.r.o., Mlynská 39, 052 01 Spišská Nová Ves, sekretariater@imbiz.sk, fax: 053/4150123.
Pripojte prosím súhlas osobných údajov v následovnom znení: "Uďeľujem spoločnosti IMBIZ s.r.o. dobrovoľný súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov pre účely realizácie práv a povinností zamestnávateľa ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné

- príjemný vzhľad a vystupovanie
- flexibilita
- dynamická, komunikatívna osobnosť
- bezúhonnosť, spoľahlivosť, priateľské správanie
- orientácia na cieľ a zákazníka

- expanzná spoločnosť zaoberajúca sa obchodnou činnosťou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mlynská 39
052 01 Spišská Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Šutaríková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2787607   Dátum zverejnenia: 2.12.2016