Farmaceut

IMART s.r.o.

Miesto práce
Volgogradská 13, 080 01 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie poradenstva pacientom pri výbere a aplikácii liekov(dávkovanie, správne používanie, prirodzené a vedľajšie účinky, generická substitúcia).
- príprava individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a v súlade s platnými normami.
- vydávanie liekov na lekársky predpis.
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
- predaj voľnopredajného sortimentu(voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne).
- poskytovanie súčinnosti pri marketingových aktivitách zamestnávateľa.
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v požadovanej kvalite a kvantite.
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
- preberanie a vybaľovanie zásielok, doplňovanie liečiv a zdravotníckeho tovaru do regálov.
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- koordinovanie práce farmaceutických laborantov.
- ďalšie činnosti spojené s chodom lekárne, komunikácia s firmami, zdravotnými poisťovňami.

štandardný bonusový systém

Informácie o výberovom konaní

kvoli operatívnosti volať na tel. č. 0904 913 515

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

pracovitosť, otvorenosť, dobromyseľnosť, loajalita,
dávame prednosť charakterovým vlastnostiam.

Verejná lekáreň

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1925885  Dátum zverejnenia: 12.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac