Referent zahraničného obchodu

IMAO electric, s. r. o.

Miesto práce
Mládežnícka 108, Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zahraničný obchod.
• Komunikovanie s dodávateľmi a odberateľmi spoločnosti v materinskom a cudzom jazyku.
• Osobná účasť na obchodných rokovaniach doma i v zahraničí.
• Príprava podkladov na obchodné rokovania a uzatváranie obchodných zmlúv.
• Vyhľadávanie nových dodávateľov, zákazníkov a obchodných príležitostí.
• Samostatné vedenie obchodných prípadov.
• Vypracovávanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov.
• Spracovávanie vytvorených a stornovaných objednávok.
• Zadávanie údajov do počítačového systému.
• Pripravovanie podkladov pre potreby účtovníctva.
• Riešenie neštandardných situácii.
• Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
• Iné príbuzné úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Motivujúce finančné ohodnotenie.
Bohatý sociálny program.
Zodpovedajúce technické vybavenie.
Možnosť bezplatného ubytovania v Považskej Bystrici.
Možnosť cestovania a spoznávania nových ľudí v zahraničí.
Možnosť zúčastňovať sa obchodných rokovaní na najvyššej úrovni.
Možnosť osobného a kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.

Sme mladá, nadnárodná, dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s elektroinštalačným materiálom a svietidlami.
Hlavnou oblasťou pôsobenia je predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod, montážne firmy ....)
Zaoberáme sa tiež projektovaním a realizáciou projektov v oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov energie (fotovoltaika, hybridný ohrev, bioplynové stanice ...)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMAO electric s.r.o.
Mládežnícka 108
017 01 Považská Bystrica
ID: 2749716   Dátum zverejnenia: 10.10.2016