Skladník - predajca

IMAO electric, s. r. o.

Miesto práce
Mládežnícka 108, Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predaj obchodných komodít (elektroinštalačný materiál a svietidlá).
• Príjem tovaru od dodávateľov.
• Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
• Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
• Vedenie evidencie skladových zásob.
• Reklamácie a poradenstvo.
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
• Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
• Iné príbuzné úlohy zadané zamestnávateľom.

Motivujúce finančné ohodnotenie, bohatý sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme mladá, nadnárodná, dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s elektroinštalačným materiálom a svietidlami.
Hlavnou oblasťou pôsobenia je predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod, montážne firmy ....)
Zaoberáme sa tiež projektovaním a realizáciou projektov v oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov energie (fotovoltaika, hybridný ohrev, bioplynové stanice ...)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMAO electric s.r.o.
Mládežnícka 108
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2567709   Dátum zverejnenia: 20.9.2016