Supervízor výroby v tlačiarni

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska ulica, Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
osobne, podľa Vašich schopností + dodatočná motivácia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre zabehnutá digitálna veľkoplošná tlačiareň s moderným spôsobom riadenia spolupráce hľadá nového člena tímu na pozíciu Supervízora výroby.

Hlavným poslaním tejto pozície je kontinuálne zlepšovať efektivitu výroby:
- cez prácu s materiálmi a materiálovým tokom (všetkými mat. vstupmi do výroby)
- a tiež cez prácu so stavom a bezchybným fungovaním tlačiarenských výrobných technológii.

Náplň práce zahŕňa:

- Zabezpečiť a zorganizovať materiálový chod výroby - t.j. tlačové materiály, spotrebný materiál, farby, náradie a nástroje využívané pri výrobe
- Prácu s domácimi a zahraničnými dodávateľmi technológií a tlačových materiálov s cieľom optimalizácie a znižovania nákladov nakupovaných tovarov a služieb
- Vyhľadávanie a zavádzanie nových (vhodnejších) materiálov do výroby
- Administratíva nad katalógom / skladom materiálu v počítači (evidencia, názvy, dodávatelia, nastavovanie min zásoby)
- Uskladňovanie materiálov, kontrola dodaného, prehľad o ich uložení, zápis a príjem na sklad, inventúra (v spolupráci so zamestnávateľom alebo nim poverenou osobou)
- Príprava podkladov a vzoriek pre školenie obchodu v prípade zavedenia nových materiálov a riešení do výroby
- Riešenie technických problémov spojených s výrobou a výrobnými technológiami s cieľmi hladkého chodu výroby a zabráneniu neplánovaných prerušení výroby
- Testovanie, zavádzanie noviniek a inovácií do výroby
- Riešenie porúch zariadení výroby a organizácia a evidencia servisných zásahov
- Práca s technológiami výroby a kontrola ich údržby (atramenty, servis, náhradné diely, spotrebné diely, doplnky) s cieľmi vedúcimi k vyššej efektivite
- Komunikácia a organizácia práce dodávateľov technológii, servisných zásahov a náhradných/spotrebných dielcov

Táto pozícia podlieha priamo manažérovi výroby
Pozícii podliehajú alebo sú rovnocenné ostatné pozície vo výrobe
Na pozícii sa pracuje a rozhoduje samostatne alebo podľa dohody s manažérom výroby

Sme digitálna veľkoformátová tlačiareň a všetky produkty a služby nájdete na našej internetovej stránke www.imagewell.eu. Preto je Vaša prípadná prax v oblasti veľkoplošnej tlače alebo v oblasti dodávania materiálov či technológii pre veľkoplošnú digitálnu tlač výhodou, no nie podmienkou.

V prípade, že sa spolu stretneme pri osobnom pohovore potrebujeme spolu vyplniť aj pár dotazníkov.

-upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
-úplne nové pracovné prostredie a zázemie
-zázemie: pc, mobil,
-podpora vzdelávania v oblasti digitálnej tlače a navštevovanie odborných výstav
-výborný pracovný kolektív
-aktívny prístup zo strany zamestnávateľa
-k základnej mzde ponúkame viaceré tipy finančných, vernostných a časových benefitov
-možnosť pracovného a platového postupu
-dodatočne motivačné hodnotenie

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a vyplňte dotazník prostredníctvom profesia.sk. Budeme radi ak pripojíte aj Vaše referencie.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

polygrafia, digitálna tlač, signmaking, e-commerce

Počet rokov praxe

8

Požiadavky na úspešného kandidáta:
- prax, školenia alebo technické zručnosti v polygrafickej oblasti - najmä technológie alebo materiály pre veľkoplošnú digitálnu tlač
- spoľahlivosť
- analytické myslenie
- systematickosť v práci
- samostatnosť
- iniciatívnosť
- počítačová gramotnosť
- anglický jazyk aktívne
- organizačné schopnosti (času a vlastnej práce)

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2530939  Dátum zverejnenia: 24.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: osobne, podľa Vašich schopností + dodatočná motivácia