E-commerce špecialista

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska ulica 8A, bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec 2014/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
osobne podľa Vašich schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre zabehnutá digitálna veľkoplošná tlačiareň hľadá nového spolupracovníka na pozíciu e-commerce špecialistu ktorý sa v našej spoločnosti stará o obchodný rozvoj online predajných kanálov. Vytvárame obchodne oddelenie čisto zamerane na online predaj a na rozvoj digitálnych predajných kanálov. Hľadáme človeka ktorý by nám toto oddelenie a dane projekty rozbehol a v želanom prípade neskor viedol. Naša spoločnosť je na trhu 14 rokov.

Radi by sme v tomto výbere našli nového kolegu so skúsenosťami a najmä s osobným záujmom o niektorú z oblasti ako online predaj, SEO, online marketing alebo affliate predaj.

Zmyslom a poslaním tejto pozície je využívať a rozvíjať naše e-commerce projekty a posúvať ich obrat vyššie, posúvať ich obchodne ďalej.

Pozícia je zlúčením praktických schopností online predaja a online marketingu. Vyžaduje ako záujem o tuto modernú oblasť, tak know how o tom ako dnes predávať cez web. Výsledky z našej spolupráce môžete tiež využiť ako osobné referencie v podobe hmatateľných výsledkov konkrétnej značky. Pozícia ma tiež nastavený priestor na ďalší kariérny postup a vývoj.

Náplň práce zahŕňa:
- plánovanie chodu a rozvíjanie e-commerce projektov
- hľadať spôsoby ako dosiahnúť s online predaja vyšší obrat
- organizovanie, zlepšovanie a kontrola klientskej podpory online (priamo alebo cez nástroje)
- určovanie štandardov výroby a kvality tovarov a služieb predávaných v e-commerce projektoch
- kontrola a nastavenie spolupráce s výrobou, distribúciou, administratívou, s marketingom a s obchodným oddelením
- základné ovládanie a vyhodnocovanie PPC kampaní, analytics a online marketingových nástrojov
- spätná kontrola a zvyšovanie efektívnosti web dizajnu, online kampani a SEO
- analýza štatistík návštevnosti a na základe toho vyvodzovanie opatrení
- hľadanie nových technológií vhodných na dosiahnutie pracovných úloh
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi a kontrola programátorov a dodávateľov
- kontrola a odstraňovanie vád webových projektov cez dodávateľov (debuging)

Anglictina alebo nemčina je veľkou výhodou kvôli predaju aj do zahraničia a spolupráci s dodávateľmi. IT gramotnosť, práca s PC a online SaaS nástroje sú každodennou súčasťou práce alebo základným pracovným predpokladom.

Naše bežiace alebo práve vytvárané projekty:
imageposter.eu
imagewrap.eu
kartonovynabytok.sk
imagelight.sk

Pozícia podlieha priamo
konateľovi spoločnosti

Pozícii sa venuje online predaju a pritom využíva rovnocenne postavené oddelenia:
Výroba a logistika
Marketing pre podporu
Obchod v časti rozvoja B2B obchodu a cenotvorby
Administratívu a účtovníctvo
Právne poradenstvo
tiež externých dodávateľov IT služieb

V prípade, že sa spolu stretneme pri osobnom pohovore potrebujeme spolu vyplniť aj niekoľko dotazníkov.

- moderne postavený systém spolupráce
- upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
- k základnej mzde ponúkame viaceré tipy finančných, vernostných a časových benefitov
- možnosť pracovného a platového postupu
- úplne nové pracovné prostredie a zázemie
- zázemie: pc, mobil,
- podpora vzdelávania v oblasti
- výborný pracovný kolektív a práca s tímom ľudí
- aktívny prístup zo strany zamestnávateľa
- dodatočne motivačné hodnotenie

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku prostredníctvom stránky profesia.sk. Ak máte referencie alebo odporúčania radi si tieto pozrieme tiež, pripojte ich.

Tiež očakávame vyplnenie krátkeho priloženého dotazníka profesie.sk, ktorý sa zobrazuje pri našom inzeráte.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

alebo prax v rovnakej oblasti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na úspešného kandidáta:

- záluba, prax a vedomosti z organizácie e-commerce alebo affiliate projektov alebo, školenia alebo technické zručnosti v oblasti prevádzky webstránok, analytiky, seo, online marketingu
- referencie z rovnakej oblasti alebo náplne práce ako v tomto popise
- anglický jazyk alebo nemecký jazyk na aktívnej (pokročilej) úrovni
- počítačová gramotnosť
- záujem alebo orientácia a vedomosti v oblasti e-commerce a online marketingu
- základné ovládanie správy adwords, analytics, seo a online marketingových postupov

Požadované schopnosti a charakterové vlastnosti:
- schopnosť počúvať a rozumieť požiadavke
- organizačné schopnosti
- multitasking
- iniciatívnosť, cieľavedomosť
- samostatnosť
- ústretovosť a otvorenosť myslenia
- schopnosť organizovať dodávateľov

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1857324  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: osobne podľa Vašich schopností